Dzień Dziecka pełen uśmiechu w nowotarskim szpitalu

2026-06-01
< wróć do aktualności

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Podhalański Szpital wypełnił się uśmiechami, kolorami i wyjątkową atmosferą. Najmłodszych pacjentów Oddziału Pediatrycznego oraz maluszki z Oddziału Noworodków i Wcześniaków odwiedził niezwykły gość – Myszka Miki, która swoją obecnością sprawiła dzieciom wiele radości i dostarczyła niezapomnianych emocji.


Serdeczne podziękowania kierujemy do Term Szaflary za przekazane prezenty oraz wizytę Myszki Miki, która rozświetliła ten dzień uśmiechem i dobrą energią. Dziękujemy również Pani Anecie Czerwień oraz firmie Markpol Dekoracje za piękne, kolorowe balony, które stworzyły niezwykle radosną i świąteczną oprawę wydarzenia.


Ten szczególny dzień był również okazją do wręczenia prezentów naszym najmłodszym pacjentom. Dzięki życzliwości i wsparciu Partnerów dzieci otrzymały upominki, które wywołały wiele uśmiechów i wzruszeń. Wyrazy wdzięczności składamy markom:


  • HiPP
  • B.box akcesoria
  • Pure Baby Care
  • Lovi Karmienie Miłością
  • Bepanthen Polska
  • Lansinoh Poland
  • Eevi.pl – odzież dziecięca
  • Maylily


Dzięki Państwa otwartości, dobroci i zaangażowaniu Dzień Dziecka w naszym szpitalu stał się prawdziwym świętem radości. Takie gesty mają ogromne znaczenie nie tylko dla najmłodszych pacjentów, ale również dla ich rodzin, przynosząc chwilę wytchnienia, nadziei i uśmiechu w czasie hospitalizacji.