Uwagi
Opinie pacjentów stanowią istotny element oceny jakości żywienia w Szpitalu. Pacjenci są informowani przez personel o możliwości anonimowego zgłaszania uwag dotyczących posiłków, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.
Możliwe formy zgłaszania opinii:
- Ankiety papierowe dostępne na oddziałach.
- Przez formularz dostępny poniżej.
