Telefon alarmowy 999
ul. Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, Centrala Telefoniczna +48 18 263 30 00
Powrót do galerii

Nasza placówka na konferencji "Zielone Podhale. // 2015-01-22

 

Nasza placówka na konferencji: „Zielone Podhale. Działania władz lokalnych mające na celu poprawę obecnego stanu środowiska naturalnego i jakości życia mieszkańców”.

 
 
 

W minioną środę w Nowym Targu odbyło się spotkanie związane z promowaniem na Podhalu działań związanych z ochroną środowiska, wdrażaniem nowoczesnych technologii energooszczędnych, korzystanie z odnawialnych źródeł energii jak i szeroko rozumianej modernizacji budynków czy używanych technologii, które poprawiają stan naszego środowiska jak i jakość życia mieszkańców naszego regionu. Wśród zaproszonych gości byli więc m.in. naukowcy, eksperci z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, władze samorządowe Powiatu Nowotarskiego i miasta Nowy Targ, jak i te osoby, które już czynnie wprowadzają tego typu technologie u siebie. Podczas spotkania Marek Wierzba dyrektor Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu mówił o „Kompleksowej termomodernizacji z wykorzystaniem kogeneracji oraz technologii OZE” budynku naszego szpitala.


Państwowe Ratownictwo Medyczne Fundusze europejskie Zintegrowany Informator Pacjenta Dla pacjentów Elektroniczna rejestracja Dokumenty do pobrania Lista oddziałów Lista poradni Archiwalna strona www Galeria zdjęć